Polski Związek Freedivingu

Polski Związek Freedivingu

BMŚ Kuwejt Dzień 4

Ostatni dzień Mistrzostw, podobnie jak trzy wcześniejsze, również obfitował w niesamowite emocje. Tym razem zmagania rozpoczęli panowie. Wszyscy kadrowicze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony wyrównując lub poprawiając swoje rekordy życiowe. Po przerwie na starcie stanęły panie. Ponownie jak w DNF największymi faworytkami do medali były Magdalena Solich-Talanda i Julia Kozerska. I tym razem po niezwykle emocjonującej walce złoto wywalczyła Julia wyprzedając Magdę o 1,7m.
Do kolekcji dopisaliśmy wiec dwa kolejne krążki.

W sumie Reprezentacja wywalczyła cztery złote (Julia Kozerska DNF i DYN, Mateusz Malina w DNF oraz Magdalena Solich-Talanda w DYNB) i dwa srebrne medale (oba Magdalena Solich-Talanda w DNF i DYN) w kategorii seniorów oraz dwa złote i dwa srebrne w kategorii Masters 55+ (wszystkie Grzegorz Mucha).

Kolejne Basenowe Mistrzostwa Świata zakończyły się kolejnym ogromnym sukcesem naszych zawodniczek i zawodników. Te wspaniałe osiągnięcia to wynik nie tylko ich ogromnego talentu ale przede wszystkim wielkiego wysiłku włożonego w codzienne przygotowania.

Podziękowania należą się również kadrze trenerskiej i wszystkim, którzy codziennym zaangażowaniem umożliwiają sprawne i skuteczne działanie Polskiego Związku.
Podziękowania należą się oczywiście również tym, którzy wpierają działalność Związku w różnej formie.

Dziękujemy:
Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz naszym niezawodnym sponsorom: Grena, Asco, Bandi, Ontrade, Włodarz Stomatologia oraz wartorozmawiać.pl

« z 2 »