Polski Związek Freedivingu

Polski Związek Freedivingu

Portal CMAS

Drodzy zawodnicy, trenerzy, sędziowie oraz prezesi klubów,

CMAS uruchomił nowy system ewidencji swoich członków z podziałem na pełnione funkcje. Jest to Portal CMAS. W niedalekiej przyszłości ma on zastąpić dotychczasowy system rejestracji na Sport data a później nawet i ranking. Wszyscy zawodnicy, trenerzy, sędziowie są zobowiązani, a właściwie powinni się zarejestrować. System ten pozwoli nam na połączenie naszego systemu licencyjnego z systemem licencyjnym PZF, więc jest to niesłychanie ważne, aby w przyszłości nie było problemów z rejestracją zawodników na różnego rodzaje eventy.

Portal jest jeszcze w budowie więc wielu rzeczy nie ma, na chwilę obecną musi zostać zbudowana baza danych.

Poniżej krótka instrukcja w jaki sposób to zrobić, a w razie jakichkolwiek pytań  lub problemów należy kontaktować z Dyrektorem Sportowym.

 

1

Strona logowania

Wybieramy opcję roli na jaką się rejestrujemy

2

Po uzupełnieniu swoich danych należy wybrać Sport Freediving, ponieważ to do PZF zostanie wysłane “żądanie” przyjęcia w poczet członków. Można oczywiście wysłać do wszystkich, ale to już są inne związki w Polsce.

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego będzie konieczna weryfikacja konta poprzez jego aktywację z linku, który przydziel na wskazany adres email.

Następnie po weryfikacji przez PZF wasze konta zostaną aktywowane.