Polski Związek Freedivingu

Polski Związek Freedivingu

Zapisy na BMP

Drogie zawodniczki, drodzy zawodnicy, zapisy na Basenowe Mistrzostwa Polski we Freedivingu Łódź 2024 zostały otwarte.

Formularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje  znajdują się na oficjalnej  stronie Basenowych Mistrzostw Polski

Przypominamy, że w tym roku warunkiem koniecznym do wzięcia udziału i byciu sklasyfikowanym w Mistrzostwach Polski jest posiadanie ważnej Licencji Zawodniczej PZF (wytyczne tutaj).

Nie posiadanie przez zawodnika licencji oraz zaświadczenia lekarskiego wydanego przez lekarza medycyny sportowej będzie skutkowało niedopuszczeniem zawodnika do udziału w Mistrzostwach Polski.

informacja

Decyzją Zarządu PZF wszystkie zawodniczki i zawodnicy startujący w Basenowych Mistrzostwach Polski zostaną sklasyfikowani również w Basenowym Pucharze Świata CMAS, który oprócz Basenowych Mistrzostw Świata zaliczany jest do zawodów kwalifikacyjnych do World Games 2025 Chengdu.

W związku z powyższym opłata startowa za BMP obejmować będzie również klasyfikację w Pucharze Świata. Zapisy do startu w Pucharze oraz licencje CMAS zostaną zrealizowane i opłacone przez PZF.

Proszę pamiętać, że Puchar Świata posiada jedynie klasyfikację seniorów. Zawodniczki i zawodnicy startujący w BMP w kategorii Masters sklasyfikowani zostaną w Pucharze jako seniorzy.

Zapisy ma Basenowe Mistrzostwa Polski rozpoczną się w przyszłym tygodniu.